Tutaj znajdziesz informacje o:
GOSiR

GOSiR jest jednostką organizacyjną w zakresie sportu, rekreacji, wypoczynku oraz turystyki, powołaną uchwałą Rady Gminy Wilkowice Nr X/87/2007.
Podstawowym celem działalności jest udostępnienie obiektów sportowych i rekreacyjno-wypoczynkowych oraz propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku.
Obiekt dysponuje halą sportową, która posiada nowoczesne wyposażenie oraz wysokiej klasy sprzęt sportowy. Ponadto pomieszczenie na siłownię, pomieszczenie na saunę oraz pomieszczenia na zajęcia gimnastyczne.
GOSiR powstał z myślą o propagowaniu edukacji sportowej, wskrzeszaniu ducha sportowego wśród społeczeństwa, a w szczególności wśród dzieci, młodzieży oraz osób niepełnosprawnych.
Z hali korzystać mogą zarówno osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane, kluby, związki sportowe, zakłady pracy organizacje i inne instytucje.
Można pokusić się o stwierdzenie, że Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wilkowicach jest jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych na terenie Podbeskidzia.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do korzystania z sali, a także do uczestnictwa we wszelkiego rodzaju imprezach sportowo-rekreacyjnych.

Copyrights © GOSiR Wilkowice 2017