Tutaj znajdziesz informacje o:
Puchar Magurki

plakat2a

Informacja

W związku z brakiem warunków śniegowych do przeprowadzenia zawodów organizator informuje, że XI Puchar Magurki w dniu 20 stycznia zostaje odwołany. Zawody zostają przesunięte na dzień 17 lutego 2018. Zapisy na bieg cały czas są otwarte.

 

XI Puchar Magurki im. Arcyksiężnej Marii Teresy Habsburg w biegach narciarskich odbędzie się 20 stycznia 2018. Tegoroczne zawody będą zaliczane do Pucharu Polski PZN Amatorów.

Biuro zawodów będzie czynne od godziny 8 w budynku sędziowskim na polanie startowej.

Start grup młodzieżowych zaplanowany jest na godzinę 10, a biegu głównego na godzinę 12. Dystans w biegu głównym dla pań wynosi 7,5 km, a dla mężczyzn 10 km. W grupach młodzieżowych od 500 do 2000 m w zależności od kategorii wiekowej (szczegóły w regulaminie).

Start w zawodach jest bezpłatny.

Każdy z zawodników otrzyma gorący posiłek.

Zapewniamy bezpłatny transport zawodników na miejsce startu z parkingu przy ul. Harcerskiej (parking nad zbiornikiem wodnym). Istnieje możliwość wypożyczenia nart w wypożyczalni – skirajbit.pl.

Warunkiem udziału w zawodach jest rejestracja udziału najpóźniej do 18 stycznia 2018. do godziny 12:00 oraz wypełnienie i dostarczenie Organizatorowi w dniu zawodów wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej. Po upłynięciu wyznaczonej godziny nie będzie możliwości rejestracji.

Termin zawodów ze względu na warunki śniegowe może ulec zmianie.

Uwaga. Organizatorzy ze względu na pojemność trasy oraz konieczność transportu zawodników na start ograniczają liczbę zawodników startujących w biegu głównym do 150 osób. Po osiągnięciu 150 zgłoszeń do biegu głównego lista startowa zostanie zamknięta. 

Zapraszamy na nasz profil https://www.facebook.com/sportowaMagurka/

Regulamin Puchar Magurki

Karta zgłoszeniowa

Regulamin Pucharu Polski 2018

Zapisy – Biegi dla dzieci

Zapisy – Bieg główny OPEN

Copyrights © GOSiR Wilkowice 2017