Tutaj znajdziesz informacje o:
UPHILL MTB 2016

Afisz_uphill

UPHILL Magurka MTB odbędzie się 24 września 2016.

Program zawodów:

8:30 Otwarcie biura zawodów

10:00 Start Uphill Magurka

12:00 Wręczenie nagród Uphill

13:00 Start sprintów MTB

14:00 Wręczenie nagród Sprinty

Biuro zawodów będzie czynne w sobotę 24.09.2016 od godz 8:00 do 9:00 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wilkowicach ul. Szkolna 8a. Prosimy zabrać ze sobą wypełnioną kartę zgłoszeniową.Do pobrania będzie numer startowy oraz chip do pomiaru czasu. Start pierwszego zawodnika przewidziany jest na godz 10 z parkingu nad pętlą autobusową w Wilkowicach Górnych. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas rozgrzewki, ponieważ poruszamy się przy otwartym ruchu drogowym! Kolejni zawodnicy startują w 10 lub 15 sekundowych odstępach, prosimy nie spóźnić się na start! Meta znajduję się obok budynku tras biegowych. Dystans 5 km/+470 m wspinaczki. Na mecie dostępne będą napoje izotoniczne, woda oraz ciepły posiłek dla każdego zawodnika. Ponadto dostępna będzie kiełbasa z grilla, grochówka oraz lane napoje regeneracyjne z pianą – wszystko w cenie 5 zł.  W newralgicznych punktach trasy obstawę będą pełnić strażacy OSP. Dekoracja najlepszych zawodników odbędzie się około godz. 12. Informujemy, że w kategorii OPEN mogą startować zawodowcy jak i amatorzy. Klasyfikacja w grupach wiekowych dotyczą tylko grupy amatorów.

Po rozdaniu nagród o godz. 13  zapraszamy wszystkich chętnych na sprinty rowerowe. Zawody rozegramy na polanie obok schroniska na zróżnicowanej i krętej trasie około 600 m, +/- 20 m.

Do sprintów zakwalifikuje się 16 najszybszych zawodników, wyłonionych spośród wszystkich chętnych, którzy przystąpią do indywidualnych kwalifikacji przed startami głównymi. 16 najszybszych zawodników zostanie następnie podzielonych w cztery, 4- osobowe grupy ćwierćfinałowe. Do półfinałów awansuje po 2 najszybszych zawodników z każdej grupy (8 osób). Do finału awansuje 2 najlepszych z półfinałów (4 osoby).  Finał (4 osoby wyłonione z eliminacji) rozgrywany będzie na sprzęcie dostarczonym przez organizatora!!!

Przypominamy , że zapisy w dniu zawodów będą ograniczone. Pierwszeństwo przy odbiorze chipów oraz numerów startowych będą mieli zawodnicy zapisani przez internet. Obowiązkowo każdy zawodnik jedzie w kasku. Polecamy zabrać ze sobą bidon z wodą.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku -Uphill Magurka MTB-.

REGULAMIN ZAWODÓW Uphill 2016

Karta zgłoszeniowa UPHILL Magurka MTB 2016

Zapisy

Wstęp na wszystkie imprezy jest BEZPŁATNY!!!

Zapowiada się bardzo atrakcyjna, rowerowa sobota wiec mamy nadzieję, że zachęcicie swoje rodziny i znajomych, aby odwiedzili nasze małe miasteczko rowerowe i dopingowali wszystkich zawodników.

Do zobaczenia!!!

GOSiR Wilkowice

Mapa sprintów

Sprinty trasa

Mapa Uphill

UPHILL

 

Copyrights © GOSiR Wilkowice 2017