Tutaj znajdziesz informacje o:
UPHILL MTB 2018

 

UPHILL Magurka MTB odbędzie się 8 września 2018.

Program zawodów:

8:30 Otwarcie biura zawodów ośrodek “Wilczysko”

9:30 Zamknięcie biura zawodów i odprawa zawodników

10:00 Start Uphill Magurka ośrodek “Wilczysko”

ok 12:30 Dekoracja najlepszych zawodników

 

Biuro zawodów będzie czynne w sobotę 08.09.2018 od godz 8:30 do 9:30 w ośrodku “Wilczysko” ul. Harcerska 2. Prosimy zabrać ze sobą wypełnioną kartę zgłoszeniową.Do pobrania będzie numer startowy oraz chip do pomiaru czasu. Start pierwszego zawodnika przewidziany jest na godz 10 z “Wilczyska”. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas rozgrzewki, ponieważ poruszamy się przy otwartym ruchu drogowym! Kolejni zawodnicy startują w 10 lub 15 sekundowych odstępach, prosimy nie spóźnić się na start! Meta znajduję się obok budynku tras biegowych. Dystans 5,8 km/+470 m wspinaczki. Na mecie dostępne będą napoje izotoniczne, woda oraz ciepły posiłek dla każdego zawodnika. Ponadto dostępna będzie kiełbasa z grilla, grochówka oraz lane napoje regeneracyjne z pianą – wszystko w cenie 5 zł.  W newralgicznych punktach trasy obstawę będą pełnić strażacy OSP. Informujemy, że w kategorii OPEN mogą startować zawodowcy jak i amatorzy. Klasyfikacja w grupach wiekowych dotyczą tylko grupy amatorów. Dla najlepszych zawodników medale oraz nagrody rzeczowe.

Sponsorami nagród są:

Kellys Bicycles

Alda Sport centrum rowerowe

Prosimy korzystać z parkingów nad ośrodkiem “Wilczysko” oraz z parkingu przy pętli autobusowej i hali GOSiR Wilkowice na ul. Szkolnej.

Przypominamy , że zapisy w dniu zawodów będą ograniczone. Pierwszeństwo przy odbiorze chipów oraz numerów startowych będą mieli zawodnicy zapisani przez internet. Obowiązkowo każdy zawodnik jedzie w kasku. Polecamy zabrać ze sobą bidon z wodą.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku -Uphill Magurka MTB

Zapisy Uphill 2018

REGULAMIN ZAWODÓW 2018

Karta zgłoszeniowa UPHILL Magurka MTB

 

Wstęp na wszystkie imprezy jest BEZPŁATNY!!!

Zapowiada się bardzo atrakcyjna, rowerowa sobota wiec mamy nadzieję, że zachęcicie swoje rodziny i znajomych, aby odwiedzili nasze małe miasteczko rowerowe i dopingowali wszystkich zawodników. Program zawodów w przypadku niekorzystnej pogody może ulec zmianie.

Do zobaczenia!!!

GOSiR Wilkowice

Mapa Uphill

 

 

 

Copyrights © GOSiR Wilkowice 2017