Tutaj znajdziesz informacje o:
UPHILL MTB 2018

 

 

rsz_1magurka_2018_poster_wrzesnien

sponsorzy

UPHILL Magurka MTB odbędzie się 8 września 2018.

Program zawodów:

8:30 Otwarcie biura zawodów ośrodek “Wilczysko”

9:30 Zamknięcie biura zawodów i odprawa zawodników

10:00 Start Uphill Magurka ośrodek “Wilczysko”

ok 12:30 Dekoracja najlepszych zawodników

 

Biuro zawodów będzie czynne w sobotę 08.09.2018 od godz 8:30 do 9:30 w ośrodku “Wilczysko” ul. Harcerska 2. Prosimy zabrać ze sobą wypełnioną kartę zgłoszeniową.Do pobrania będzie numer startowy oraz chip do pomiaru czasu. Start pierwszego zawodnika przewidziany jest na godz 10 z “Wilczyska”. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas rozgrzewki, ponieważ poruszamy się przy otwartym ruchu drogowym! Kolejni zawodnicy startują w 10 lub 15 sekundowych odstępach, prosimy nie spóźnić się na start! Meta znajduję się obok budynku tras biegowych. Dystans 5,8 km/+470 m wspinaczki. Na mecie dostępne będą napoje izotoniczne, woda oraz ciepły posiłek dla każdego zawodnika. Ponadto dostępna będzie kiełbasa z grilla, grochówka oraz lane napoje regeneracyjne z pianą – wszystko w cenie 5 zł.  W newralgicznych punktach trasy obstawę będą pełnić strażacy OSP. Informujemy, że w kategorii OPEN mogą startować zawodowcy jak i amatorzy. Klasyfikacja w grupach wiekowych dotyczą tylko grupy amatorów. Dla najlepszych zawodników medale oraz nagrody rzeczowe.

Sponsorami nagród są:

Kellys Bicycles

Alda Sport centrum rowerowe

Bimber

Rajbit

Prosimy korzystać z parkingów nad ośrodkiem “Wilczysko” oraz z parkingu przy pętli autobusowej i hali GOSiR Wilkowice na ul. Szkolnej.

Przypominamy , że zapisy w dniu zawodów będą ograniczone. Pierwszeństwo przy odbiorze chipów oraz numerów startowych będą mieli zawodnicy zapisani przez internet. Obowiązkowo każdy zawodnik jedzie w kasku. Polecamy zabrać ze sobą bidon z wodą.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku -Uphill Magurka MTB

Zapisy time4sport.pl

REGULAMIN ZAWODÓW 2018

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych – załącznik.

Wstęp na wszystkie imprezy jest BEZPŁATNY!!!

Zapowiada się bardzo atrakcyjna, rowerowa sobota wiec mamy nadzieję, że zachęcicie swoje rodziny i znajomych, aby odwiedzili nasze małe miasteczko rowerowe i dopingowali wszystkich zawodników. Program zawodów w przypadku niekorzystnej pogody może ulec zmianie.

Do zobaczenia!!!

GOSiR Wilkowice

Mapa Uphill

 

 

 

Copyrights © GOSiR Wilkowice 2017