I Memoriał im. Zbigniewa Pietrzykowskiego
20. 06. 2016

wróć do poprzedniej strony...

panorama

Niedzielne walki nie obyły się bez litrów wylanego potu bokserów, krew także się polała.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za emocje i pokaz umiejętności.

Życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwania w pasji.

Przedstawiamy wyniki:

Walki memoriałowe

91kg Juniorzy:

Marcin Trybalski (KS Garda Gierałtowice) vs. Łukasz Nazaruk (BKB Beskidy Bielsko-Biała)

 

Trybalski- Nazaruk Walka2_Fotor

 

Trybalski- Nazaruk Walka_Fotor

Wygrana Trybalskiego 3:0.

 

3 trybalski -0 Nazaruk_Fotor

 

Drugą walką Memoriału była walka zawodnika kategorii Senior 91kg Piotr Smaronia (TS Wisła Kraków) przeciwko  Jakubowi Rusowi (TS Czarni-Góral Żywiec)

 

smaron-rus_Fotor

 

Zakończyła się wygraną (3-0) dla zawodnika TS Wisły Kraków.

 

Smaroń 3- Rus 0_Fotor

 

 

WYNIKI

Młodzik
1/ 38,5kg Artur Proksa – Niestow. (Węgierska Górka) vs. Artur Skorupa (RMKS Rybnik) 0-3
2/ 36kg Kamil Kopyto – Niestow. (Węgierska Górka) vs. Konrad Trojok (TS Czarni-Góral Żywiec) 0-3
3/ 57kg Antoni Brzozok (BKS Jastrzębie) vs. Damian Łaniecki (BKB Beskidy Bielsko-Biała) 0-3
4/ +76kg Tadeusz Kwiek (MOSM Bytom) vs. Kacper Pieczyrak (BKB Beskidy Bielsko-Biała) TKO2

Kadet
5/ 57kg Mikołaj Aleksandrowicz (LKS Myszków) vs. Mikołaj Flisowski (BKB Beskidy Bielsko-Biała) 3-0
6/ 63kg Bartłomiej Górny (Ring Bielsko-Biała) vs. Remigiusz Skoczyński (KS Garda Gierałtowice) 0-3
7/ 70kg Kacper Martyka (KS Energetyk Jaworzno) vs. Adam Opyrchał (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) TKO1
8/ 63kg Mateusz Wuzik (KS Garda Gierałtowice) vs. Radosław Kliś (BKB Beskidy Bielsko-Biała) 3-0

Junior
9/ 75kg Konrad Tlałka – Niestow. (Węgierska Górka) vs. Kamil Kuździeń (KS Start Częstochowa) 0-3
10/ +91kg Roman Chlipała (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) vs. Oskar Safarian (MOSM Bytom) 0-3
11/ 56kg Grzegorz Ryszka (TS Czarni-Góral Żywiec) vs. Kamil Pietrzyk (BKS Jastrzębie) 0-3
12/ 64kg Damian Żur (TS Wisła Kraków) vs. Daniel Skorupa (RMKS Rybnik) 0-3
13/ 64kg Radosław Kręski (LKS Myszków) vs. Michał Ponikiewski (Ring Bielsko-Biała) TKO2
14/ 69kg Patryk Skrzypulec – Niestow. (Siemianowice) vs. Konrad Białas (KS Energetyk Jaworzno) 0-3
15/ 69kg Tomasz Otworowski (KS Garda Gierałtowice) vs. Dominik Suchecki (TS Wisła Kraków)
(Walka memoriałowa) 91kg Marcin Trybalski (KS Garda Gierałtowice) vs. Łukasz Nazaruk (BKB Beskidy Bielsko-Biała) 3-0

Senior
(Walka memoriałowa) 91kg Piotr Smaroń (TS Wisła Kraków) vs. Jakub Rus (TS Czarni-Góral Żywiec) 3-0
17/ 69kg Patryk Miodoński – Niestow. (Węgierska Górka) vs. Michał Szot (LKS Myszków) 0-3
18/ 69kg Paweł Kopyto – Niestow. (Węgierska Górka) vs. Grzegorz Gawłowski (SKB Kincz Brenna) TKO3
19/75kg Robert Matlak – Niestow. (Węgierska Górka) vs. Damian Stanisławski (UKS Naprzód Lipiny) TKO2
20/ 75kg Mateusz Syposz (SKB Kincz Brenna) vs. Szymon Batelt (Ring Bielsko-Biała)) 3-0
21/ 81kg Piotr Opyrchał (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) vs. Jakub Paździor (BKB Beskidy Bielsko-Biała) 3-0
22/ 91kg Bartosz Głowacki (KS Energetyk Jaworzno) vs. Piotr Brzoska Niestow. (Siemianowice) 0-3

 

 

 

wróć do poprzedniej strony...

Copyrights © GOSiR Wilkowice 2017