Jesienne Biegi na Magurce oraz Marsz Nordic Walking
18. 09. 2018

wróć do poprzedniej strony...

plakat biegi

6 Października zapraszamy Państwa na Jesienne Biegi na Magurce oraz marsz Nordic Walking w ramach projektu “Jesienne Bieganie i Maszerowanie w Beskidzie Małym”. W ramach imprezy, biegi dla dzieci na dystansach od 100 m dla przedszkolaków do 500 m i 1000 m dla starszych. W międzyczasie Rajd Nordic Walking szlakiem turystycznym  na Czupel i z powrotem, trasa o długości 5500 m. Bieg główny po trasach do narciarstwa biegowego: 3,75 km dla pań oraz 7,5 km dla mężczyzn. Po zawodach wszystkich zawodników zapraszamy do bufetu na ciepły posiłek. Będą medale dla najlepszych w kategoriach wiekowych, puchary w Open, nagrody dla dzieci.

Zapraszamy

Regulamin Jesiennych Biegów na Magurce

REGULAMIN-RAJDU-NORDIC-WALKING-przy-Jesiennych-biegach-6.10.18

Karta zgłoszeniowa-zgoda

Zapisy na biegi

Wyniki:

Kategorie-men

Kategorie-women

OPEN-kategorie

OPEN-Kobiety

OPEN-Meżczyzni

UWAGA

Od godziny 8:30 będzie zorganizowany transport na Magurkę dla wszystkich uczestników biegów z parkingu nad tamą przy ul. Harcerskiej. 

Informujemy, że w dniu zawodów jest możliwość wyjazdu zawodników również własnymi samochodami! Prosimy jednak o ostrożność gdyż droga jest wąska i kręta. 

Bardzo prosimy rodziców, aby dzieci biorące udział w zawodach miały odpowiedni ubiór ze względu na możliwe opady deszczu, mgłę i zimno.

Biegi rozegramy w szczytowych partiach Magurki Wilkowickiej. Start i meta znajdują  się obok budynku sędziowskiego tras narciarskich.

Dystans: 7,5 km, +/- 135 m mężczyźni (2 pętle) oraz 3,75 km kobiety (1 pętla).

Rozegramy również zawody dla dzieci na dystansach od 100 m do 1 km. Szczegóły w regulaminie zawodów.

Rajd Nordic Walking ruszy o 11:30 w stronę Czupla szlakiem turystycznym. Na Czuplu punkt z wodą.

Starty pierwszych grup dzieci o godz. 11:00. Kolejne starty grup dzieci i młodzieży będą odbywały się krótko po przybiegnięciu ostatniego zawodnika z poprzedniej grupy.

Start zawodników grupy OPEN planujemy około godziny 12:00-12:10 (start może zostać o kilka minut przełożony co będzie podane w komunikacie przedstartowym).

Mapa biegu Open.

 

wróć do poprzedniej strony...

Copyrights © GOSiR Wilkowice 2017