Jesienne biegi na Magurce 19.10.2019
07. 09. 2019

wróć do poprzedniej strony...

 

Jesienne Biegi na Magurce i Marsz Nordic Walking

19 października zapraszamy Państwa na Jesienne Biegi na Magurce oraz marsz Nordic Walking w ramach projektu “Jesienne Bieganie i Maszerowanie w Beskidzie Małym”. W ramach imprezy, biegi dla dzieci na dystansach od 100 m dla przedszkolaków do 500 m i 1000 m dla starszych. W międzyczasie Rajd Nordic Walking szlakiem turystycznym  na Czupel i z powrotem, trasa o długości 5500 m. Bieg główny po trasach do narciarstwa biegowego: 5 km dla pań oraz 10 km dla mężczyzn. Po zawodach wszystkich zawodników zapraszamy do bufetu na ciepły posiłek. Każdy zawodnik otrzymuje pamiątkowy medal, dla najlepszych nagrody.

 

UWAGA

Od godziny 8:30 będzie zorganizowany transport na Magurkę dla wszystkich uczestników biegów z parkingu nad tamą przy ul. Harcerskiej.

Bardzo prosimy rodziców, aby dzieci biorące udział w zawodach miały odpowiedni ubiór ze względu na możliwe opady deszczu, mgłę i zimno.

Biegi rozegramy w szczytowych partiach Magurki Wilkowickiej. Start i meta znajdują  się obok budynku sędziowskiego tras narciarskich.

Dystans: 10 km, +/- 135 m mężczyźni (2 pętle) oraz 5 km kobiety (1 pętla).

Rozegramy również zawody dla dzieci na dystansach od 100 m do 1 km. Szczegóły w regulaminie zawodów.

Rajd Nordic Walking ruszy o 11:30 w stronę Czupla szlakiem turystycznym. Na Czuplu punkt z wodą.

Starty pierwszych grup dzieci o godz. 11:00. Kolejne starty grup dzieci i młodzieży będą odbywały się krótko po przybiegnięciu ostatniego zawodnika z poprzedniej grupy.

Start zawodników grupy OPEN planujemy około godziny 12:00-12:10 (start może zostać o kilka minut przełożony co będzie podane w komunikacie przedstartowym).

Zapisy na zawody

Regulamin Jesienne biegi na Magurce 2019

Karta zgłoszeniowa dla niepełnoletnich

Trasa biegu głównego:

 

wróć do poprzedniej strony...

Copyrights © GOSiR Wilkowice 2017