UPHILL Lista Startowa
10. 06. 2016

wróć do poprzedniej strony...

UPHILL MAGURKA MTB 2016

Start indywidualny Lista zawodników

 

Nr.

Nazwisko i Imię Kategoria
     

1

Buras Barbara K1

2

Puda Martyna K1

3

Kamecka Wiktoria K1

4

Janus Michał M1

5

Jakubiec Maciek M1

6

Sochacki Kacper M1

7

Śpiewak Kacper M1

8

Śpiewak Bartosz M1

9

Pindel Maciej M1

10

Hodura Sylwester M1

11

Król Radosław M1

12

Seweryn Łukasz M1

13

Filuś Paweł M1

14

Pach Mateusz M1

15

Atład Filip M1

16

Stol Wojciech M1

17

Laszczak Szymon M1

18

Brela Daniel M1

19

Gruszecka Justyna K2

20

Kruczek Sylwia K2

21

Hendzlik Kornelia K2

22

Gaszczyk Joanna K2

23

Micherda Maja K2

24

Kuc Katarzyna K3

25

Grabiańska Renata K3

26

Zaczyk Alicja K3

27

Pawlik Izabela K3

28

Basiak Ewelina K3

29

Grzempa Grzegorz M6

30

Huba Czesław M6

31

Binda Zygmunt M6

32

Brzeźny Bogusław M5

33

Pasierbek Jarosław M5

34

Konieczny Grzegorz M5

35

Szypuła Kazimierz M5

36

Matejczyk Krzysztof M5

37

Spilok Tadeusz M5

38

Jakubiec Paweł M4

39

Hodura Ryszard M4

40

Gajda Marcin M4

41

Paterak Maciej M4

42

Wala Grzegorz M4

43

Błachut Mariusz M4

44

Puda Dariusz M4

45

Nawieśniak Tomasz M4

46

Bartelmus Paweł M4

47

Śpiewak Rafał M4

48

Graca Sławomir M4

49

Kistowski Marcin M4

50

Stasiak Rafał M4

51

Pawlik Nikodem M4

52

Prochownik Janusz M4

Nr.

Nazwisko i Imię Kategoria
     

53

Śpiewak Wojciech M4

54

Seweryn Marcin M4

55

Machowski Artur M4

56

Pawlusiak Krzysztof M2

57

Chromik Szymon M2

58

Konieczny Filip M2

59

Rączka Mateusz M2

60

Szewczyk Michał M2

61

Krzyżowski Tomasz M2

62

Heller Marcin M2

63

Pierzchała Mateusz M2

64

Kałużny Jakub M2

65

Kolbe Maciej M2

66

Nowak Adrian M2

67

Wiencek Marcin M3

68

Sołtysik Rafał M3

69

Laszczak Marcin M3

70

Tomiczek Marek M3

71

Prucia Kamil M3

72

Kaborda Piotr M3

73

Kruczek Maksymilian M3

74

Kuc Przemysław M3

75

Nikiel Patrycjusz M3

76

Kopka Sławomir M3

77

Pawlusiak Krzysiek M3

78

Spławski Krzysztof M3

79

Kusior Przemysław M3

80

Kamecki Tomasz M3

81

Pokora Jarosław M3

82

Suchanek Krzysztof M3

83

Adamus Piotr M3

84

Krzak Maciej M3

85

Wróbel Marcin M3

86

Mitręga Patryk M3

87

Czachor Łukasz M3

88

Wójcik Tomasz M3

89

Steczek Julia K1

90

Damek Mateusz M1

91

Dzielędziak Ryszard M5

92

Horemski Adam M4

93

Kolacha Marek M5

94

Krańczuk Mariusz M4

95

Moczek Marcin M3

96

Mrowiec Mateusz M1

97

Mędrek Dominik M1

98

Bułaj Dominik M3

98 zawodników

wróć do poprzedniej strony...

Copyrights © GOSiR Wilkowice 2017