Uphill Magurka MTB 07.09.2019
08. 08. 2019

wróć do poprzedniej strony...

UPHILL Magurka MTB odbędzie się 7 września 2019.

Program zawodów:

8:30 Otwarcie biura zawodów ośrodek “Wilczysko”

9:30 Zamknięcie biura zawodów i odprawa zawodników

10:00 Start Uphill Magurka ośrodek “Wilczysko”

ok 12:30 Dekoracja najlepszych zawodników

 

Biuro zawodów będzie czynne w sobotę 07.09.2019 od godz 8:30 do 9:30 w ośrodku “Wilczysko” ul. Harcerska 2. Niepełnoletnich zawodników prosimy aby zabrać ze sobą wypełnioną kartę zgłoszeniową.Do pobrania będzie numer startowy oraz chip do pomiaru czasu. Start pierwszego zawodnika przewidziany jest o godz 10:00 z “Wilczyska”. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas rozgrzewki, ponieważ poruszamy się przy otwartym ruchu drogowym! Kolejni zawodnicy startują w 10 lub 15 sekundowych odstępach, prosimy nie spóźnić się na start! Meta znajduję się obok budynku sędziowskiego tras biegowych na Magurce. Dystans 4,7 km/+420 m wspinaczki. Na mecie dostępne będą napoje izotoniczne, woda oraz ciepły posiłek dla każdego zawodnika. Ponadto dostępna będzie kiełbasa z grilla, grochówka oraz lane napoje regeneracyjne z pianą – wszystko w cenie 5 zł.  W newralgicznych punktach trasy obstawę będą pełnić strażacy OSP. Informujemy, że w kategorii OPEN mogą startować zawodowcy jak i amatorzy. Klasyfikacja w grupach wiekowych dotyczą tylko grupy amatorów. Dla najlepszych zawodników medale oraz nagrody rzeczowe.

Prosimy korzystać z parkingów nad ośrodkiem “Wilczysko” oraz z parkingu przy pętli autobusowej i hali GOSiR Wilkowice na ul. Szkolnej.

Przypominamy , że zapisy w dniu zawodów będą ograniczone. Pierwszeństwo przy odbiorze chipów oraz numerów startowych będą mieli zawodnicy zapisani przez internet. Obowiązkowo każdy zawodnik jedzie w kasku. Polecamy zabrać ze sobą bidon z wodą.

REGULAMIN ZAWODÓW 2019

Zapisy

Trasa

Karta zgłoszeniowa dla niepełnoletnich

wróć do poprzedniej strony...

Copyrights © GOSiR Wilkowice 2017