Uphill Magurka MTB & Kellys Demo Day 26.09.2015 – informacje biura zawodów
10. 09. 2015

wróć do poprzedniej strony...

uphill afisz

Biuro zawodów będzie czynne w sobotę 26.09.2015 od godz 8:00 do 9:00 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wilkowicach ul. Szkolna 8a. Prosimy zabrać ze sobą wypełnioną kartę zgłoszeniową. Do pobrania będzie numer startowy oraz chip do pomiaru czasu. Start pierwszego zawodnika przewidziany jest na godz 10 z parkingu nad pętlą autobusową w Wilkowicach Górnych. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas rozgrzewki, ponieważ poruszamy się przy otwartym ruchu drogowym! Kolejni zawodnicy startują w 10 lub 15 sekundowych odstępach, prosimy nie spóźnić się na start! Meta znajduję się obok budynku tras biegowych. Dystans 5 km/+470 m wspinaczki. Na mecie dostępna będzie woda oraz grochówka dla każdego zawodnika. Ponadto dostępna będzie kiełbasa z grilla, duszonki oraz lane napoje regeneracyjne z pianą – wszystko w cenie 5 zł.  W newralgicznych punktach trasy obstawę będą pełnić strażacy OSP. Dekoracja najlepszych zawodników odbędzie się około godz. 12. Informujemy, że w kategorii OPEN mogą startować zawodowcy jak i amatorzy. Klasyfikacja w grupach wiekowych dotyczą tylko grupy amatorów.

Mapa

UPHILL

 

W związku z dużym zainteresowaniem oraz ograniczoną ilość miejsc, prosimy o zapisy przez stronę internetową do czwartku 24 września do godziny 22:00 z tym że, organizator po wyczerpaniu miejsc może wcześniej zamknąć zapisy. W tym przypadku nie będzie możliwości zapisów w dniu zawodów.

REGULAMIN ZAWODÓW uphill 2015

Zapisy na stronie time4sport.pl

 

!!!UWAGA!!!

PO RAZ PIERWSZY ROZEGRAMY SPRINTY ROWEROWE NA MAGURCE !!!

Po rozdaniu nagród o godz. 13  zapraszamy wszystkich chętnych na sprinty rowerowe. Zawody rozegramy na polanie obok schroniska na zróżnicowanej i krętej trasie około 600 m, +/- 20 m.

Do sprintów zakwalifikuje się 16 najszybszych zawodników, wyłonionych spośród wszystkich chętnych, którzy przystąpią do indywidualnych kwalifikacji przed startami głównymi. 16 najszybszych zawodników zostanie następnie podzielonych w 4, 4- osobowe grupy ćwierćfinałowe. Do półfinałów awansuje po 2 najszybszych zawodników z każdej grupy (8 osób). Do finału awansuje 2 najlepszych z półfinałów (4 osoby).  Finał (4 osoby wyłonione z eliminacji) rozgrywany będzie na sprzęcie dostarczonym przez organizatora!!!

Trasa sprintów.

Sprinty trasa

Wstęp na wszystkie imprezy jest BEZPŁATNY!!!

Zapowiada się bardzo atrakcyjna, rowerowa sobota wiec mamy nadzieję, że zachęcicie swoje rodziny i znajomych, aby odwiedzili nasze małe miasteczko rowerowe i dopingowali wszystkich zawodników.

Do zobaczenia!!!

GOSiR Wilkowice

 

wróć do poprzedniej strony...

Copyrights © GOSiR Wilkowice 2017