UPHILL Magurka.
08. 09. 2014

wróć do poprzedniej strony...

Kolejna edycja z cyklu Uphill Magurka MTB już za nami. Na starcie stanęło 48 zawodników z czego aż 11 pań! Pogoda jak zwykle była fantastyczna. Punktualnie o 10 wystartował pierwszy zawodnik, następni startowali w 15 sekundowych odstępach co pozwoliło na sprawne i szybkie wypuszczenie wszystkich uczestników na trasę. Dystans prawie 5 kilometrów najszybciej wśród panów pokonał Maksymilian Kruczek z Rybarzowic z czasem 23 min 10 s. Wśród pań najlepsza okazała się Olga Lipowiecka z Wilkowic z czasem 31min 11s. Są to aktualne rekordy na przedłużonej trasie.

mag1

Nowa trasa była dobrze oznaczona oraz zabezpieczona przez Strażaków za co im serdecznie dziękujemy!!! Profesjonalny pomiar czasu oraz zapisy internetowe zapewnił Time4sport.pl

mag2

Modyfikacja górnego odcinak trasy pozwoliła na naprawdę szybki finisz. Pomimo zmęczenia wszyscy zawodnicy wpadali na metę z imponującą prędkością walcząc z uciekającymi sekundami 🙂

mag3

Po wyścigu zawodników czekał zasłużony posiłek w schronisku na Magurce, następnie odbyła się dekoracja. Dzięki naszym wspaniałym sponsorom każdy zawodnik otrzymał nagrodę, a najlepsi w kategoriach wiekowych otrzymali medale. Na najszybszych w kategorii Open czekały również pamiątkowe statuetki.

mag4

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy wrócili do swoich domów zadowoleni.  Obiecujemy ,że  kolejna edycja w 2015r. będzie równie udana, a impreza wpisze się już na stałe w kalendarz wydarzeń sportowych w  Wilkowicach. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy się spotkać!!! Przy okazji zapraszamy na Jesienne Biegi na Magurce które odbędą się 4 października 2014. Wkrótce na stronie GOSiR szczegóły. Mamy nadzieję, że będzie równie udanie.

mag5

Zapraszamy do Galeria zdjęć.

Wyniki :

Kategorie wiekowe

Klasyfikacja Open

wróć do poprzedniej strony...

Copyrights © GOSiR Wilkowice 2017