X Puchar Magurki w biegach narciarskich 4 luty 2017
03. 01. 2017

wróć do poprzedniej strony...

 

plakat5 copy

 

4 lutego 2017 zapraszamy na  X edycję Pucharu Magurki w biegach narciarskich śladami arcyksiężnej Marii Teresy Habsburg .

5 luty 2017 – I Sprinty narciarskie w ramach Pucharu Magurki.

Biuro zawodów będzie czynne od godziny 8 w budynku sędziowskim na polanie startowej.

Start grup młodzieżowych zaplanowany jest na godzinę 10, a biegu głównego na godzinę 12. Dystans w biegu głównym dla pań wynosi 7,5 km, a dla mężczyzn 10 km. W grupach młodzieżowych od 500 do 2000 m w zależności od kategorii wiekowej (szczegóły w regulaminie).

Start w zawodach jest bezpłatny.

Zapewniamy bezpłatny transport zawodników na miejsce startu z parkingu przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji ul. Szkolna 8a od godziny 8. Istnieje możliwość wypożyczenia nart w wypożyczalni – skirajbit.pl

Każdy z zawodników otrzyma gorący posiłek. Po wręczeniu nagród w kategorii OPEN nastąpi losowanie nagród dodatkowych spośród wszystkich uczestników biegu. Dzięki firmie skirajbit.pl  , ROSSIGNOL ufundował wartościowe nagrody!

Warunkiem udziału w zawodach jest rejestracja udziału na stronie http://time4sport.pl/?p=230 najpóźniej do 02 lutego 2017. do godziny 12:00 oraz wypełnienie i dostarczenie Organizatorowi w dniu zawodów wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej. Po upłynięciu wyznaczonej godziny nie będzie możliwości rejestracji.

Termin zawodów ze względu na warunki śniegowe może ulec zmianie.

– – – SPRINTY INFORMACJE – – –

WAŻNE!!! KOMUNIKAT BIURA ZAWODÓW Z DNIA 01.02.2017

 ZE WZGLEDU NA MAŁĄ ILOŚĆ ZAPISANYCH ZAWODNIKÓW KONKURENCJE SPRINTÓW PRZEPROWADZIMY W DNIU 4 LUTEGO PO BIEGU GŁÓWNYM PUCHARU MAGURKI (OKOŁO GODZINY 14). ZAPISY PRZEPROWADZIMY BEZPOŚREDNIO PRZED ZAWODAMI.

W dniu 5 lutego jeżeli warunki śniegowe pozwolą, planujemy rozegrać konkurencje Sprintów. Trasa około 1600 m do stylu klasycznego, trasa  zróżnicowana, zjazdy oraz podbiegi. W tym dniu organizator nie zapewnia posiłków regeneracyjnych. Transport w cenie 10 zł/os z pod hali GOSiR w Wilkowicach Górnych ul. Szkolna 8a od godziny 8:00. Będzie elektroniczny pomiar czasu oraz pamiątkowe medale dla najlepszych. Około godziny 10 zaczynamy eliminacje w zależności od liczby uczestników. Zawody będą rozegrane według standardowego schematu (w każdym biegu uczestniczy 6 osób). Od 11:3o biegi ćwierćfinałowe, kolejno półfinały oraz finał. Start w zawodach również jest bezpłatny.

Konkurencja sprintów odbędzie się jeżeli zapisze się min 30 osób. 

 

ZAPISY Puchar Magurki DYSTANS 7,5/10 km OPEN oraz biegi dla dzieci 

ZAPISY Puchar Magurki – SPRINTY

Regulamin zawodów.

Karta zgłoszeniowa

 

wróć do poprzedniej strony...

Copyrights © GOSiR Wilkowice 2017