X Puchar Magurki w biegach narciarskich 4 luty 2017
03. 01. 2017

wróć do poprzedniej strony...

Plakat wlasciwy

 

 

4 lutego 2017 zapraszamy na  X edycję Pucharu Magurki w biegach narciarskich śladami arcyksiężnej Marii Teresy Habsburg .

Biuro zawodów będzie czynne od godziny 8 w budynku sędziowskim na polanie startowej.

Start grup młodzieżowych zaplanowany jest na godzinę 10, a biegu głównego na godzinę 12. Dystans w biegu głównym dla pań wynosi 7,5 km, a dla mężczyzn 10 km. W grupach młodzieżowych od 500 do 2000 m w zależności od kategorii wiekowej (szczegóły w regulaminie).

Start w zawodach jest bezpłatny.

Zapewniamy bezpłatny transport zawodników na miejsce startu z parkingu przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji ul. Szkolna 8a od godziny 8. Istnieje możliwość wypożyczenia nart w wypożyczalni – skirajbit.pl

Każdy z zawodników otrzyma gorący posiłek. Po wręczeniu nagród w kategorii OPEN nastąpi losowanie nagród dodatkowych spośród wszystkich uczestników biegu. Dzięki firmie skirajbit.pl  , ROSSIGNOL ufundował wartościowe nagrody!

Warunkiem udziału w zawodach jest rejestracja udziału na stronie http://time4sport.pl/?p=230 najpóźniej do 02 lutego 2017. do godziny 12:00 oraz wypełnienie i dostarczenie Organizatorowi w dniu zawodów wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej. Po upłynięciu wyznaczonej godziny nie będzie możliwości rejestracji.

Termin zawodów ze względu na warunki śniegowe może ulec zmianie.

UWAGA!!!

W dniu 5 lutego jeżeli warunki śniegowe pozwolą, planujemy rozegrać konkurencje Sprintów. Trasa 1600 m do stylu klasycznego. W tym dniu organizator nie zapewnia transportu na Magurkę oraz posiłków regeneracyjnych. Będzie elektroniczny pomiar czasu oraz pamiątkowe medale dla najlepszych. Zapisy w dniu zawodów, start w zawodach również jest bezpłatny. Szczegóły podamy wkrótce.

ZAPISY

Regulamin zawodów.

Karta zgłoszeniowa

 

wróć do poprzedniej strony...

Copyrights © GOSiR Wilkowice 2013